Журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних відеоблогерів у YouTube. Перше місце у рейтингу посів семирічний американець Райан, батьки якого ведуть канал Ryan ToysReview. За даними Forbes, за рік прибут ок каналу склав 22 мільйони доларів.

На канал Ryan Toys Review у YouTube підписані 17,3 мільйона користувачів, сумарна кількість переглядів на каналі — 26 мільярдів. Відтак, канах хлопчика очолив рейтинг Forbes.

Друге місце в рейтингу посів актор і автор пранків Джейк Пол, який заробив 21,5 мільйона доларів, третє — автори каналу про спортивні трюки Dude Perfect — прибуток 20 мільйонів.

До рейтингу також потрапив відомий американський відеоблогер Логан Пол — він посів 10-е місце із приботком 14,5 мільйнів доларів на рік.

Раніше блогер потрапив у скандал, коли YouTube відмовився від співпраці з ним після того, як блогер опублікував відео, зняте у «лісі самогубств» у Японії, в якому була зображена нібито мертва людина.

Пол здобув слави завдяки своїм відео на закритому нині відео-застосунку Vine.

Також у списку найвисокооплачуваніших блогерів шведський геймер Фелікс Чельберґ, більш відомий як PewDiePie. Він посів 9 місце із 15, 5 мільйонами доларів. Блогер відомий тим, що має найбільшу кількість підписників на YouTube. Станом на листопад 2018 року його канал у YouTube нараховував 71 268 441 підписників.

Автори рейтингу відзначили, що оцінки прибутку блогерів засновані на основі даних ресурсів «Captiv8», «SocialBlade» і «Pollstar», а також на основі інтерв'ю із представниками галузі.

Поділитись: