У Запоріжжі голова депутатської комісії з питань соціальної політики і праці Сергій Знаменський під час засідання облради обурився великою кількістю жінок, які беруть участь в політичному житті області.

Про це повідомляє місцеве видання 061.

Згідно з інформацією, обласна рада розглядала питання про результативність реалізації першого етапу Стратегії регіонального розвитку.

Так, чиновники заявили, що за підсумками опитування людей з'ясувалося, що жителі хочуть бачити Запорізьку область не тільки індустріальним центром, а й історико-культурним комплексом. Вони повідомили, що наразі йде збір проєктних ідей від населення.

«Ніхто ніяких ідей серйозних не подасть, бо люди зайняті своїм виживанням. А на себе сьогодні державна влада повинна взяти відповідальність і запропонувати ідеї, які будуть розвиватися. А ви віддаєте це на відкуп людям, дали на опитування. Ще з них, якщо не помиляюся, 78% жінок у цій справі беруть участь. Про що взагалі можна говорити?! Ми йдемо в нікуди», — заявив Знаменський.

Після обурення сексистським висловлюванням депутата, він спробував вибачитися.

«Я жінок поважаю, але жінки повинні займатися тією справою, яка за своєю природою їм призначена. Це моя думка», — зазначив Знаменський.

Поділитись: