Політика

«Ми не працюємо в Росії»: Зеленський прокоментував розслідування «Схем» про його кінокомпанії в Росії

Володимир Зеленський
Політика/«Ми не працюємо в Росії»: Зеленський прокоментував розслідування «Схем» про його кінокомпанії в Росії
Зберегти
Вигляд
Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися у президенти України, прокоментував розслідування журналістів програми «Схеми», у якому йдеться про те, що йому належать три кінокомпанії, зареєстровані в Росії.

«На мене різко вискочили — я різко відреагував. Прошу пробачення, про всяк випадок. Я ще раз заявляю, ні я, ні «Студія квартал 95», ні будь-хто з учасників нашого колективу — ми не працюємо в Росії після того, що Росія зробила з Україною. Ми туди не їздимо. Я там не виступаю, на мене там навіть завели кримінальну справу через те, що я і компанія «Квартал 95» допомагали нашій армії фінансами», — наголосив Зеленський.

Він додав, що компанія «Квартал 95» торгує інтелектуальними правами з 21 країною, зокрема з усіма країнами СНГ.

«Це наші формати, наші ідеї, наші сценарії. Ці гроші, як і гроші від роялті, від продажу цих прав надходять на різні західні компанії, а звідти повертаються в Україну. Саме в Україні ми витрачаємо їх на наших працівників, на виробництво нашого контенту, ми будемо працювати тільки у нас, в Україні» — зазначив шоумен.

У розслідуванні програми «Схеми» журналісти стверджують, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії.

Нагадаємо, напередодні Нового року Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

8 січня шоумен Володимир Зеленський запропонував виборцям скласти його передвиборчу програму. Він зробив це у стилі Youtube-блогера.

Відповідно до опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (з 19 по 25 грудня 2018 року) шоумен Володимир Зеленський є третім у передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а другу — чинний президент Петро Порошенко.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Пов`язані новини