Корпорація Microsoft анонсувала покупку сервісу GitHub за 7,5 мільярдів доларів.  Користувачі почали масово переносити свої проекти на інші сервіси.

Корпорація Microsoft анонсувала покупку сервісу GitHub за 7,5 мільярдів доларів.  Користувачі почали масово переносити свої проекти на інші сервіси.

Про це повідомляється на сайті Microsoft.

Компанія повідомляє, що сума операції складатиме 7,5 мільярдів доларів, а остаточна процедура купівлі сервісу має завершитись до кінця 2018 року.

Перші чутки про продаж GitHub почали з'являтися в минулу п'ятницю. У неділю, 3 червня, агентство Bloomberg з посиланням на внутрішні джерела повідомило, що угоду нібито вже укладено та офіційну заяву оголосять 4 червня.

Після чого розробники почали масово переносити свої проекти та репозиторії з порталу GitHub на GitLab. За даними порталу зі збору статистики Grafana, за вихідні на GitLab імпортували тисячі проектів.

Головним чином перехід пов'язаний з побоюванням, що після покупки GitHub Microsoft отримає повний доступ до мільйонів приватних проектів, що розміщені на сервісі. Користувачі GitHub також запустили петицію із закликом не допустити продажу.

GitHub— найбільший веб-сервіс для хостингу IT-проектів (документації та коду) та їх спільної розробки. Apple, Amazon, Google багато інших великий технологічні компанії користуються сервісом. Microsoft є одним з найбільших учасників GitHub, понад 1000 співробітників компанії активно публікують код в сховищах сервісу.

Раніше ми розповідали, що Xerox відмовилася від угоди про злиття з Fujifilm вартістю в 6,1 мільярда доларів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile