Американська компанія Xerox відмовилася від угоди про злиття з японською корпорацією Fujifilm. Сума угоди, яку оголосили в січні, оцінювалася в 6,1 мільярда доларів.

Американська компанія Xerox відмовилася від угоди про злиття з японською корпорацією Fujifilm. Сума угоди, яку оголосили в січні, оцінювалася в 6,1 мільярда доларів.

Як йдеться у поширеній Xerox заяві, компанія вирішила відмовитися від злиття з Fujifilm через угоду з інвесторами Карлом Айканом і Дарвіном Дісоном.

Айкан і Дісон, які спільно володіють 15% Xerox, виступали проти  злиття з Fujifilm і намагалися оскаржити угоду в судовому порядку.

В межах домовленності з інвесторами, раду директорів покинуть п’ятеро людей. Зокрема, виконавчий директор Джефф Джейкобсон, при якому була укладена угода з Fujifilm. Йому також доведеться вийти з ради директорів.

Xerox відмовилася від угоди також через «значні розбіжності» результатів аудиту очікуваної спільної компанії Fuji Xerox із заявами, що звучали під час підготовки угоди.

Представники Fujifilm заявили, що оскаржуватимуть «одностороннє рішення» Xerox про розірвання угоди та припустили, що в американської компанії немає законних підстав виходити з угоди.

Нагадаємо, що за угодою про злиття, американська компанія Xerox мала увійти до складу спільного підприємства з Fujifilm — Fuji Xerox.

Fujifilm отримував би 50,1% об'єднаної структури, акціонери ж Xerox — 49,9% і спеціальні дивіденди в розмірі 2,5 млрд доларів.

Сторони мали завершити операцію в другому півріччі 2018 року та скоротити 10 тисяч робочих місць в Азії, через реструктуризацію. 

Капіталізація об'єднаної компанії мала складати 18 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, що Vodafone збирається купити східноєвропейського кабельного та інтернет-провайдера за $23 млрд

Поділитись: