У Державній міграційній службі заявили про виявлення нелегальних мігрантів у Шевченківському районі Києва, а також запевнили, що під час перевірок біля мечеті права вірян не порушували.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

У відомстві зазначили, що перевіряли торговельні об’єкти біля провулку Старожитомирський.

Міграційна служба запевнила, що діє виключно у межах законодавства та «з повагою ставиться до представників релігійних та національних меншин».

«Під час перевірки на територію мечеті, яка розташована поряд із місцем відпрацювання на вул. Дегтярівській, працівники Міграційної служби і поліцейські не заходили, права віросповідян не порушувались, проявів дискримінації на ґрунті раси, національності, релігії та громадянства працівниками ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області допущено не було», — стверджують у відомстві.

Щодо результатів перевірок у Міграційній службі розповіли, що виявили 15 порушників міграційного законодавства: 12 нелегальних мігрантів відправлять до країни походження, одному затриманому скоротять термін перебування в Україні, а ще двох притягнули до адміністративної відповідальності за працевлаштування без відповідного дозволу

Раніше муфтій духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов заявив, що у Києві перевіряли документи у людей біля мечеті Ісламського культурного центру, а понад 20 людей затримали.

Поділитись: