Міністерство цифрової трансформації запустило реєстрацію на тестування цифрових паспортів у мобільному додатку «Дія».

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Знаємо, як сильно ви чекаєте на появу паспортів у Дії. Тож готуйте свої смартфони — реєстрацію на тестування цифрових документів оголошуємо відкритою», — інформує Мінцифри.

Для того, щоб долучитися до тестування е-паспортів, потрібно зареєструватися на сайті «Дії». Зауважують, що для участі треба мати і біометричний паспорт, і ID-картку, оскільки лише так відомство зможе перевірити коректність відображення даних у застосунку.

«Радимо не зволікати з реєстрацією. Протестувати цифрові паспорти зможуть 28 000 українців — 20 тис. користувачів Android та 8 тис. користувачів iOS», — додали у відомстві.

Водночас усі, хто має лише один з двох документів, зможуть користуватись ним у «Дії» вже після офіційного релізу.

Нагадаємо, 6 лютого Міністерство цифрової трансформації презентувало мобільний додаток «Дія». Очікується, що в ньому будуть зберігатися документи в електронному вигляді. Наразі у застосунку вже можна користуватися цифровим водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію.

До кінця 2020 року уряд планує оцифрувати близько 80% державних послуг та зробити їх доступними через «Дію». Зокрема, незабаром у додатку має з'явитися електронні український та закордонний паспорти, студентські квитки, страхові поліси тощо.

Додаток доступний для смартфонів на Android та iOS. Зокрема, у Google Play Market та App Store.

Поділитись: