УКРАЇНА

Мінфін пропонує спростити використання касових апаратів для підприємців

10 вересня, 2018 18:00
УКРАЇНА/Мінфін пропонує спростити використання касових апаратів для підприємців
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів України опублікувало проект наказу, який спрощує процес використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Міністерство фінансів України опублікувало проект наказу, який спрощує процес використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Як зазначається, новими змінами Мінфін прагне спростити процес реєстрацій касових апаратів, запровадити електронний обмін інформацією при застосуванні РРО, а також спрощує вимоги щодо ведення книг обліку розрахункових операцій. Зокрема, пропонується припинити практику щоденного вклеювання чеків.

Проект наказу Мінфіну має сприяти запровадженню новітніх касових апаратів. Наказ набуде чинності після його затвердження. Наразі ж відбувається його обговорення на сайті Міністерства фінансів.

Нагадаємо, що 13 червня Кабмін затвердив пілотний проект з використання планшетів та смартфонів у якості касових апаратів.

Також повідомлялось, що урядовий комітет схвалив низку актів, що запровадять пілотний проект з використання планшетів та смартфонів у якості касових апаратів.

Раніше колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомляв, що Мінфін створить мобільний додаток для сплати податків. Робота над ним уже розпочалась.

Також Данилюк заявив, що Мінфін працює над законопроектом, щодо видачі ідентифікаційного коду разом з паспортом громадянина України.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, запровадження новітніх касових апаратів дозволить бізнесу зекономити до 2,5 мільярдів гривень.

Пов`язані новини