УКРАЇНА

Мінфін України обговорив з МВФ подальшу співпрацю та програму фонду

12 лютого, 2018 19:24
УКРАЇНА/Мінфін України обговорив з МВФ подальшу співпрацю та програму фонду
Зберегти
Вигляд
Представники міністерства фінансів України зустрілися з групою експертів Міжнародного валютного фонду та обговорили подальше впровадження програми фонду та реформи.

Представники міністерства фінансів України зустрілися з групою експертів Міжнародного валютного фонду та обговорили подальше впровадження програми фонду та реформи.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Від України з МВФ зустрічались міністр фінансів Олександр Данилюк, перший заступник міністра Оксана Маркарова та заступник міністра з питань європейської інтеграції Юрій Буца

Вони обговорили, зокрема, реформу фіскальної служби та впровадження корпоративного управління в державних банках.

«Для нас цей візит групи експертів МВФ є особливо важливим. Адже зараз саме той час, коли ми можемо використати можливість для того, щоб Україна могла просунутися далі у співпраці з Фондом та успішно виконати свої зобов'язання згідно з програмою», — прокоментував Данилюк.

Як повідомлялося, експерти МВФ приїдуть в Київ з 12 до 16 лютого для консультацій з владою.

глава МВФ Крістін Лагард після зустрічі з Порошенком у Давосі заявила, що МВФ і надалі готовий підтримувати Україну.

Нацбанк повідомив 22 січня, що борг України перед МВФ складає $12 млрд. За словами міністра фінансів, відсутність кредитів МВФ є одним з чинників падіння гривні

1 грудня 2017-го Єврокомісія відмовила Україні у транші на 600 млн євро. Причиною відмови стало невиконання Україною чотирьох вимог: зняття заборони на експорт лісу-кругляка, запуск автоматичної перевірки е-декларацій, закон про кредитний реєстр НБУ та перевірка інформації про бенефіціарних власників компаній.

Мінфін України заявив, що розраховує залучити понад два транші МВФ у 2018 році.

Більше про:
# Мінфін
# МВФ
Пов`язані новини