УКРАЇНА

Уряд перерозподілить кошти, виділені областям на будівництво доріг

4 червня, 2018 19:53
УКРАЇНА/Уряд перерозподілить кошти, виділені областям на будівництво доріг
Зберегти
Вигляд
Міністерство інфраструктури України перерозподілить кошти, виділені регіонам на будівництво доріг.

Міністерство інфраструктури України перерозподілить кошти, виділені регіонам на будівництво доріг.

Про це заявив керівник Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Віктор Сасін в інтерв'ю Громадському.

За його словами є області, де практично не ведуться роботи і станом на червень ще не завершені тендери на ремонт доріг. І ці області не встигнуть використати гроші під час будівельного сезону.

«Ми будемо збирати представників Облдержадміністрацій двічі: на початку червня це будуть керівники структурних підрозділів, відповідальних за інфраструктуру, а потім керівництво ОДА для того, щоб дати їм зрозуміти: хлопці, ви або ефективно використовуєте кошти, будуєте і робите, або ці кошти підуть на інші області, де є дійсно прогрес», — заявив Сасін.

Представник міністерства заявив, що рішення про перерахунок грошей буде ухвалюватися з урахуванням того, чи зможуть реально використати додаткові кошти ті області, які показують хороший результат.

Серед регіонів-лідерів — Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська області. Дуже погані результати, за словами Сасіна, демонструє Миколаївська область, де одні з найгірших в Україні доріг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські дороги визнали одними з найгірших у світі — Global Competitiveness Index

Раніше в Укравтодорі заявили, що в Україні у 2018 році планують відремонтувати близько 4 тисячі кілометрів доріг, на що спрямують приблизно 47 мільярдів гривень.

Також Державне агентство автомобільних доріг України планує відмовитися від ямкового ремонту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «За 5 років ми з'єднаємо якісними дорогами всі облцентри», — очільник Укравтодору

Пов`язані новини