Міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн попросила збільшити фінансування Збройних сил на 25 мільйонів євро до 2022 року.

Міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн попросила збільшити фінансування Збройних сил на 25 мільйонів євро до 2022 року. 

Про це повідомляє Bild з посиланням на доповідь Міноборони Німеччини. 

У доповіді Міноборони йдеться, що відомство просить уряд до 2021 року виділити на 15 млн євро більше, ніж передбачено Міністерством фінансів.

Окрім того, Міноборони Німеччини просить виділити ще € 10 млн в 2022 році.

У своїй доповіді відомство пояснює, що додаткові асигнування необхідні, щоб покрити витрати на закупівлю озброєнь, управління та утримання техніки і персоналу.

Раніше повідомлялось, що Німеччина збільшить витрати на оборону до 1,5% від внутрішнього валового продукту до 2025 року попри вимогу НАТО витрачати 2%.

Нагадаємо, глава МЗС Німеччини Гайко Маас з трибуни ООН заявив, що Німеччина виділяє мільярдні суми на цілі миротворчості та закликає інші країни вносити посильний внесок.

11 квітня уряд Німеччини вирішив продовжити мандат на участь військових інструкторів Бундесверу в місії ЄС у Малі, а також продовження місії рамках в операції Atalanta, яка спрямована на боротьбу з сомалійськими піратами. 

Раніше уповноважений Бундесверу з питань збройних сил Ганс-Петер Бартельс заявив про можливість участі німецьких військових у майбутній миротворчій місії ООН на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Бундестагу закликав створити армію Євросоюзу.

Поділитись: