Ветеран бойових дій на Донбасі Олексій Белько, який напередодні погрожував підірвати міст Метро у Києві, насправді не мав наміру це робити й просто хотів привернути увагу.

Про це під час брифінгу повідомила міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда.

«Міністерство робитиме все аби захистити все інтереси ветеранів-учасників бойових дій. Ми спілкувалися з Олексієм. Він просить вибачення перед жителями міста Києва за незручності які вони мали. Він не мав наміру підривати міст. Він потребував уваги. Олексій каже що в нього були проблеми з влаштуванням на роботу, з відсутністю коштів, проблеми з дівчиною», — розповіла Коляда.

Керівник поліції Андрій Крищенко наголосив, що політичних вимог у чоловіка не було. З ним спілкувалась його дівчина на його вимогу.

Нагадаємо:

  • Вдень 18 вересня на мосту Метро в Києві чоловік на кабріолеті заблокував рух і почав погрожувати підірвати авто. Також він здійснив декілька попереджувальних пострілів. Порушником виявився був 42-річний кримчанин Олексій Белько.
  • Як зазначають у поліції, чоловік не висував ніяких вимог, правоохоронці намагалися зв'язатися з ним, для чого відправили йому телефон чи рацію. Проте «зв'язних думок» він не міг висловити, лише вимагав поговорити зі своєю дівчиною.
  • За кілька годин його вдалося затримати. Спершу проти чоловіка порушили справу за фактом «підготовки та здійснення терористичного акту», однак пізніше перекваліфікували на «хуліганство» та «неправдиве повідомлення про замінування.
Поділитись: