ENRU

Міністерство екології хоче провести інвентаризацію Межигір'я

Міністерство екології та природних ресурсів України ініціюватиме перед Кабміном проведення інвентаризації урядової резиденції Межигір'я.

Про це заявив профільний міністр Остап Семерак, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, треба визначити орган управління цим об'єктом.

«Якщо говорити про наші подальші кроки, то хотів би сказати: Мінприроди ініціюватиме інвентаризацію цього державного майна, яке після вчорашнього скасування судом двох угод повертається в державну власність, а також ініціювати перед Кабміном рішення про визначення органу управління, який буде здійснювати управління цим держмайном, адже на сьогоднішній день це питання потребує врегулювання», — сказав Семерак.

За його словами, таким органом управління є Держуправління справами, але Кабмін повинен підтвердити це рішення.

«Адже ми маємо справу з дуже підготовленими юристами, які, очевидно, будуть оскаржувати і не зупиняться в цій боротьбі», — сказав міністр.

Він також зазначив, що рішення Київського апеляційного господарського суду набуло чинності, проте воно ще може бути оскаржене.

Відповідаючи на питання щодо майбутнього цієї резиденції, Семерак сказав: «Одна з ініціатив — це як раз створення національного природного парку на території колишніх мисливських угідь і резиденції».

За словами міністра, відповідні проекти розпоряджень вже підготовлені, узгоджені міністерствами і знаходяться в Кабміні.

Нагадаємо, суд визнав недійсним договір про передачу Межигір'я у приватну власність.

Нагадаємо, у квітні 2017 року суд задовольнив скаргу «Надр України» про відчуження майна «Межигір'я».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає «Межигір’я» через 3 роки після втечі Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram