ENRU
BBC

Міністерство екології хоче провести інвентаризацію Межигір'я

Міністерство екології та природних ресурсів України ініціюватиме перед Кабміном проведення інвентаризації урядової резиденції Межигір'я.

Про це заявив профільний міністр Остап Семерак, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, треба визначити орган управління цим об'єктом.

«Якщо говорити про наші подальші кроки, то хотів би сказати: Мінприроди ініціюватиме інвентаризацію цього державного майна, яке після вчорашнього скасування судом двох угод повертається в державну власність, а також ініціювати перед Кабміном рішення про визначення органу управління, який буде здійснювати управління цим держмайном, адже на сьогоднішній день це питання потребує врегулювання», — сказав Семерак.

За його словами, таким органом управління є Держуправління справами, але Кабмін повинен підтвердити це рішення.

«Адже ми маємо справу з дуже підготовленими юристами, які, очевидно, будуть оскаржувати і не зупиняться в цій боротьбі», — сказав міністр.

Він також зазначив, що рішення Київського апеляційного господарського суду набуло чинності, проте воно ще може бути оскаржене.

Відповідаючи на питання щодо майбутнього цієї резиденції, Семерак сказав: «Одна з ініціатив — це як раз створення національного природного парку на території колишніх мисливських угідь і резиденції».

За словами міністра, відповідні проекти розпоряджень вже підготовлені, узгоджені міністерствами і знаходяться в Кабміні.

Нагадаємо, суд визнав недійсним договір про передачу Межигір'я у приватну власність.

Нагадаємо, у квітні 2017 року суд задовольнив скаргу «Надр України» про відчуження майна «Межигір'я».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає «Межигір’я» через 3 роки після втечі Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram