Авіакомпанія «Дніпроавіа» може зупинити роботу у вересні 2017 року і передати активи авіакомпанії «Роза Вітрів».

Авіакомпанія «Дніпроавіа» може зупинити роботу у вересні 2017 року і передати активи авіакомпанії «Роза Вітрів».

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян з посиланням на співробітника авіакомпанії в ефірі «112-Україна», передає «Інтерфакс-Україна».

«Я вилітав з Борисполя в Бухарест на українсько-румунські переговори і до мене підійшов співробітник компанії і запитав, що буде з «Дніпроавіа». Після він повідомив, що у вересні компанія фактично закривається. Ми пережили таке з «АероСвітом», тепер переживаємо з «Дніпроавіа», коли замість того, щоб віддати державі борги, активи переводяться на «Розу Вітрів», а держава отримує дірку від бублика», — заявив міністр.

«Дніпроавіа» здійснює регулярні та чартерні авіарейси до країн Європи, Близького Сходу, СНД. Є одним з найбільших українських перевізників. 94,572% акцій належить компанії ТОВ «Галтера», якою володіє  фінансово-промислова група «Приват», співвласником якої є бізнесмен Ігор Коломойський.

«Роза Вітрів» з а неофіційними даними також належить Коломойському. 

Нагадаємо, 10 липня ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. У цей же день на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: