ENRU

Міністр соцполітики анонсував ухвалення закону про пенсії для військовослужбовців

Уряд в рамках пенсійної реформи планує приступити до розробки нового законопроекту про пенсійне забезпечення військовослужбовців у жовтні 2017 року.

Про це повідомив в ефірі одного з телеканалів міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

«Підвищення пенсій військовослужбовцям буде визначатися новим законом про пенсійне забезпечення. Цим законом — законом про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування — пенсії військовослужбовцям регулюватися не будуть. Наступний законопроект в рамках пенсійної реформи, вже 2-го етапу, буде визначати пенсійне забезпечення військовослужбовців, до якого ми приступимо в жовтні місяці 2017 року», — сказав він.

Верховна Рада 13 липня ухвалила в першому читанні законопроект про пенсійну реформу.

За словами Реви, з 2021 року почнеться нормальний процес індексації (підвищення пенсій відповідно до збільшення показника інфляції і зростання рівня середньої зарплати), що дозволить уникнути розриву між розміром виплат новим пенсіонерам і тим, хто вийде на пенсію на рік раніше. Він зазначив, що на сьогодні такі розриви в розмірах пенсій досягають три і більше разів.

Міністр повідомив, що в проекті закону передбачено, що з 2021 року індексація буде проводитися автоматично на суму не менше 50% від рівня інфляції і 50% від рівня середньої заробітної плати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашнє завдання для Ради: три реформи, які треба ухвалити у вересні. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram