Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що без попередження відвідав у Бердичеві на Житомирщині колонію №70 та виправний центр №108. Він назвав якість харчування ув’язнених головною проблемою цих закладів.

Про це очільник відомства повідомив у Facebook.

«Ключова проблема — харчування. На їжу державний бюджет витрачає мільйони гривень, а її якість, м’яко кажучи, бажає кращого. І багато хто її зовсім не вживає та харчується своїм. Умови перебування «довічників» задовільні, вони мають можливість працювати та непогано в’яжуть», — уточнив Малюська.

За його словами, на відміну від СІЗО, колонії та виправні центри можуть заробляти гроші від господарської діяльності, а тому їхній стан та рівень утримання ув’язнених істотно ліпший.

«Є доступ до інтернету, хоча лише на одному комп’ютері (історію переглядів у браузері перевірив — до соцмереж чи порнофільмів доступу не було)», — додав міністр.

Нагадаємо, 19 січня 2020-го міністр юстиції України Денис Малюська зі своїм заступником Віталієм Василиком без попередження побували у Лук’янівському слідчому ізоляторі тимчасового тримання. Їх вразила, передусім, велика концентрація людей, які утримуються у СІЗО тривалий час.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile