Міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про перспективи введення мобільної мережі нового стандарту 5G.

Про це Федотов висловився під час виступу на 16-й щорічній зустрічі YES (Ялтинської європейської стратегії) у Києві.

«Щоби перейти до питання 5G ми повинні багато чого відремонтувати, що у нас зламано. Жодна людина в країні не розуміє реального проникнення інтернету в регіони. Ми хочемо це відремонтувати у найближчі місяці. Наша мета — щоби всі населені пункти отримали доступ до 3G-4G», — заявив урядовець.

Міністр також розповів про плани закріпити на рівні закону мінімальну швидкість інтернету в країні.

«Поки ми не зробимо ці базові речі, зарано говорити про 5G. Коли я буду їхати на потязі в Запоріжжя і на шляху у мене буде ловити нормальний 4G — тоді ми будемо говорити про 5G», — підкреслив Федотов.

Нагадаємо, 17 травня п'ятий президент України Петро Порошенко підписав наказ про підготовку до запровадження 5G в Україні.

Раніше технологію 5G повноцінно запустили у Південній Кореї та частково у США.

Зазначимо, що технологія 5G дозволяє використовувати інтернет, швидкість якого перевищує 4G у 20 разів, а у деяких випадках швидкість 5G може бути більшою навіть у 100 разів. У провідних технологічних компаніях світу, США, Японії, Південній Кореї та Китаї — сподіваються, що технологія 5G значно пришвидшить розвиток інших технологій, таких як «розумне місто», безпілотні автомобілі тощо.

Поділитись: