ENRU

Мін’юст безкоштовно передав 10 конфіскованих авто військовим

Державне підприємство СЕТАМ, яке підпорядковується Міністерству юстиції України, безкоштовно передало 10 конфіскованих автомобілів військовим та багатодітним сім'ям.

Про це повідомляє прес-служба СЕТАМ.

Загальна вартість переданих авто перевищує 2,8 мільйони гривень. Більшість з них конфісковані на митниці. Зазвичай, зазначають у СЕТАМ, автівки конфісковують за контрабанду після рішення суду.

Зокрема, автомобілі отримали центр первинної медико-санітарної допомоги «Сімейний лікар», Глухівський агротехнічний інститут, військові частини з міст Київ, Маріуполь, Охтирка та Херсон, багатодітні родини та Спортивний клуб інвалідів «Фенікс».

 «Безоплатна передача майна — це традиційна програма СЕТАМ та Мін’юсту. Ми допомагаймо соціальним і навчальним закладам, військовим уже майже два роки», — підкреслив генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

СЕТАМ — це державне підприємство, створене з метою здійснення електронних торгів конфіскованим майном.

Раніше там оголосили про продаж двох спиртзаводів через проблеми із виплатою зарплати.

Також в СЕТАМ виставили на продаж землю та споруди Миколаївського суднобудівного заводу за борги з виплати зарплати. В Укроборонпромі, якому належить завод, повідомили, що продаж заводу незаконний.