В Укроборонпромі вважають незаконним продаж майна Миколаївського суднобудівного заводу за борги підприємства з виплати зарплати.

В Укроборонпромі вважають незаконним продаж майна Миколаївського суднобудівного заводу за борги підприємства з виплати зарплати.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Так, в Укроборонпромі вважають, що державне підприємство Миколаївський суднобудівний завод включено до переліку об’єктів, що мають стратегічне значення для держави та не можуть бути відчуженими, проданими чи приватизованими.

Також там стверджують, що продаж майна заводу завадить виконати підприємству його замовлення, включаючи ремонт кораблів Військово-морського флоту України.

«Наразі з боку Миколаївського суднобудівного заводу готуються документи для звернення до суду з метою визнання дій державної виконавчої служби України неправомірними та недопущення відчуження майна», — повідомляють в Укроборонпромі.

Раніше повідомлялось, що будівлі та землю державного Миколаївського суднобудівного заводу продають через заборгованість підприємства з виплати заробітної плати своїм працівникам. Заборгованість підприємства перед своїми працівниками складає 30,2 мільйони гривень.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Також першим підприємством, майно якого примусово продали у Мін’юсті для погашення боргів перед працівниками, став черкаський «Азот».

Поділитись: