Державне підприємство СЕТАМ (система електронних торгів арештованим майном), що підпорядковується Міністерству юстиції, виставило на продаж Ferrari боржника за виплатами аліментів.

Державне підприємство СЕТАМ (Система електронних торгів арештованим майном), що підпорядковується Міністерству юстиції, виставило на продаж Ferrari боржника за виплатами аліментів.

Про це повідомляє прес-служба СЕТАМ.

Там очікують, що виручать за автівку FERRARI 456 GT 1998 року випуску 2,15 мільйонів гривень, в той час як борг по виплаті аліментів складає 245 тисяч гривень. Боржник не платив аліментів з 2016 року.

«Я раджу усім боржникам оперативно ліквідувати заборгованість по аліментах та виплатити борги. Інакше ваше майно буде арештовано та продано. При чому, вартість втраченого майна може бути високою. Вигідніше не мати боргів перед дітьми», — підкреслив генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

Аукціон проведуть 2 липня 2018 року.

СЕТАМ — це державне підприємство, створене з метою здійснення електронних торгів конфіскованим майном.

Раніше там виставили на продаж конфіскований російський Boeing.

Крім цього, там оголосили про продаж двох спиртзаводів через проблеми із виплатою зарплати.

Також в СЕТАМ виставили на продаж землю та споруди Миколаївського суднобудівного заводу за борги з виплати зарплати. В Укроборонпромі, якому належить завод, повідомили, що продаж заводу незаконний.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile