УКРАЇНА

Мін’юст залишить у стратегії легалізацію громадянського партнерства для одностатевих пар

13 червня, 2018 20:23
УКРАЇНА/Мін’юст залишить у стратегії легалізацію громадянського партнерства для одностатевих пар
Зберегти
Вигляд
Міністерство юстиції залишить у плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини запровадження в Україні цивільних партнерств.

Міністерство юстиції залишить у плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини запровадження в Україні цивільних партнерств, зокрема, для одностатевих пар.  

Про це повідомив генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції Владислав Власюк, передає «Центр інформації про права людини».

«Ми вважаємо, цей захід має бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, у яких просили виключити його», — сказав він.   

«Ми лишаємо цей захід. Кабінет Міністрів має розробити законопроект та подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року», — додав Власюк.

Він додав, що захід у Плані дій сформульований як «легалізація зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння, наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера». 

Нагадаємо, з початку 2018 року деякі громадяни України створювали петиції на адресу центральних органів влади, які містили заклики до обмеження в країні вільного обігу інформації про гомосексуальність. 4 квітня під Адміністрацією Президента представники альянсу «За сім'ю» вимагали поновити петицію «про захист традиційних цінностей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кольорові прапори та загроза радикалів як відбувався «Київпрайд-2017»

Пов`язані новини