ENRU

Міноборони посилило охорону військових об'єктів

Міністерство оборони взяло під посилену охорону ряд військових стратегічних об'єктів.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил, передають «Українські новини».

«За 10 хвилин після спалаху складу боєприпасів в Калинівці була команда посилити охорону всіх військових об'єктів», — ідеться у повідомленні.

Посилено охорону всіх важливих військових об'єктів, в тому числі баз та складів боєприпасів.

«У військах оперативного командування «Південь» посилений режим охорони важливих об'єктів і проведені додаткові практичні тренування з особовим складом щодо підвищення пильності в добових нарядах і на варті, дій в екстремальних ситуаціях при виникненні пожеж на об'єктах і військовій техніці, протидії диверсійних груп, звільнення від них захоплених будівель і приміщень», — повідомили в Міноборони.

Увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.   За інформацію Громадського, вибухи почалися на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

Мешканців Калинівки і прилеглих сіл евакуюють. За даними МВС, евакуйовано понад 30 тисяч людей. Голова райради Калинівки у коментарі Громадському повідомив, що з Калинівки вивезли 28 тис людей, ще 2 тисячі залишились.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарево в небі, пожежі та евакуація: очевидці про вибухи боєприпасів під Вінницею.

«Укрзалізниця» змінила маршрути 47 поїздів, вінницький аеропорт закритий. Повітряний простір у 50-кілометровій зоні від вибухів на Вінниччині теж був повністю закритий.

За попередніми даними, внаслідок вибухів поранено двоє людей.

Громадське слідкує наживо за ситуацією під Вінницею

ЧИТАЙТЕ: Пам’ятка для евакуації через вибухи під Вінницею: пункти збору, контакти, адреси

Вибухи на складах боєприпасів України: від Бахмута до Калинівки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram