УКРАЇНА

Міноборони: екс-військовий міг підпалити себе, аби вплинути на суд

26 липня, 2018 16:38
УКРАЇНА/Міноборони: екс-військовий міг підпалити себе, аби вплинути на суд
Зберегти
Вигляд
Міністерство оборони припускає, що Сергій Ульянов міг підпалити себе, аби вплинути на рішення суду. Екс-військовослужбовець подав чотири позови проти Міноборони.

Міністерство оборони припускає, що Сергій Ульянов міг підпалити себе, аби вплинути на рішення суду. Екс-військовослужбовець подав чотири позови проти Міноборони.

Про заявив командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-лейтенант Ігор Луньов.

За словами Луньова, Сергія Ульянова у вересні 2017 року звільнили з лав Збройних сил.

Після цього чоловік намагається отримати грошову компенсацію близько 120 тисяч гривень за ту частину служби, «яку він не був у військовій частині».

Загалом чоловік подав чотири позови.

«Два попередніх він програв, а на третє засідання не з'явився. Тож ми можемо припускати, що дана акція — це ще одна спроба вплинути на рішення суду», — сказав Луньов.

Раніше член організації, до якої входить Сергій Ульянов, повідомив, що чоловік підпалив себе біля Міністерства оборони, бо його не визнавали учасником бойових дій.

Зранку 26 липня чоловік у військовій формі облив себе невідомою речовиною та підпалив  на Повітрофлотському проспекті біля будівлі Міністерства оборони.

Нагадаємо, 25 липня 2017 року військові сил спецоперацій улаштувалиакцію протесту під будівлею Міністерства оборони. Один з учасників Данило Турчин прикував себе ланцюгом до стовпа перед будівлею та оголосив голодування, доки вимоги протестувальників не виконають.

Бійці заявляли, що їх незаконно вилучили зі складу 73-го Морського центру Сил Спеціальних Операції, частина ВЧ2492.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ланцюгом до стовпа: протест спецпризначенців під Міноборони

 

Більше про:
# самоспалення
Пов`язані новини