ENRU

Міноборони спростувало заяву бойовиків про причетність ЗСУ до вибуху автівки ОБСЄ на Донбасі

Бойовики контролюють населений пункт Пришиб Луганської області, де напередодні в результаті вибуху автівки загинув співробітник місії ОБСЄ, з літа 2014 року.

Про це у коментарі Громадському повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

За його словами, що заяви бойовиків про причетність українських військових до вибуху є безпідставними.

«Ніяких наших диверсійних груп в цьому районі не працює. Територія ця контролюється бойовиками з літа 2014 року. Зараз ми маємо інформацію від нашої розвідки, що бойовики активізували інформаційну компанію, щоб дискредитувати українську армію. Але я ще раз повторюю, що вся відповідальність лежить на незаконних збройних формуваннях» — сказав Мотузяник.

Раніше на інформаційних сепаратистських ресурсах з’явилася заява про те, що до вибуху екіпажу ОБСЄ на Луганщині причетні українські диверсанти, яких готували інструктори з Німеччини та Польщі.

Бойовики заявили, що диверсійна група, яка заклала вибухівку, складалася з трьох представників ЗСУ.

Нагадаємо, 23 квітня близько 11:17 у районі підконтрольного бойовикам н. п. Пришиб Луганської області підірвався автомобіль СММ ОБСЄ.

Внаслідок підриву автомобіля загинув громадянин США парамедик Джозеф Стоун, поранень дістали громадяни Німеччини та Чеської республіки.

У самоназваній ЛНР спочатку звинуватили українських військових у встановленні фугасу. Пізніше бойовики заявили, що екіпаж ОБСЄ відхилився від маршруту

Глава ОБСЄ, президент України, а також Генсек НАТО закликали розслідувати підрив місії ОБСЄ на Луганщині.

А МЗС України назвало підрив авто ОБСЄ спробою Москви залякати спостерігачів.

24 квітня тіло загиблого спостерігача ОБСЄ евакуювали на підконтрольну Україні територію. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram