Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомлення, ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

«Згідно з графіком, погодженим МОЗ України, 20 лютого 2018 року одночасно по всій країні у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів, мав відбутися ліцензійний інтегрований іспит «Крок 1. Стоматологія», — йдеться у повідомленні.

«Однак у зв'язку з відсутністю договору між Центром тестування та Національним медичним університетом, студенти стоматологічного факультету були позбавлені можливості скласти обов'язковий для продовження навчання іспит», — інформують у міністерстві.

У відомстві нагалошують, що студенти-стоматологи університету Богомольця стали єдиними серед усіх своїх колег з 13 ВНЗ, для яких сьогодні не відбувся ліцензійний іспит.

Також у Міністерстві створять комісію для всебічного розгляду цієї ситуації. Також на час діяльності комісії від виконання обов'язків відсторонюється директорка Центр тестування при МОЗ України Ірина Булах.

Нагадаємо, 19 лютого керівництво Київського національного медуніверситету імені Богомольця відсторонило від виконання обов’язків заступницю декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування ситуації із зниклою студенткою Муккадас Насиролаєвою.

У Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану, яка стрибнула з мосту Патона.

У свою чергу, в університеті Богомольця заявили, що зникла студентка з Туркменістану Мукаддас Насирлаєва була відрахована з вузу.

Водночас прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменістану. 

Адвокат сім'ї студентки, очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов стверджує, що дівчина стрибнула з мосту в Києві після того, як у виші їй відмовилися видати заяву, яка була потрібна дівчині для продовження посвідки на проживання в Україні.  Розметов оприлюднив відео у Facebook, на якому, за його словами, можна відстежити шлях студентки до мосту Патона.

 

Поділитись: