Міністерство освіти та науки рекомендує закладам вищої та фахової передвищої освіти з 16 листопада перейти на змішану форму навчання, врахувавши ситуацію з коронавірусом у регіоні та конкретному закладі освіти.

Про це передає пресслужба МОН.

Міністерство розіслало лист із рекомендаціями керівникам закладів освіти. Водночас МОН не може наполягати на виконанні своїх пропозицій, адже вищі заклади освіти працюють на принципах автономії та самоврядування. Тож, чи запроваджувати змішану форму навчання, вирішуватиме керівництво закладу.

Також керівників вишів та технікумів попросили врахувати рішення Кабміну, за яким забороняється відвідувати заклади освіти у групах понад 20 людей. Виняток лише для закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Що в Україні з коронавірусом?

Епідемія набирає обертів і щодоби у нас виявляють від 8 до понад 11 тисяч інфікованих. Рекордну кількість підтверджених випадків COVID-19 виявили за 12 листопада — у 11 787 людей.

Загалом у нас зафіксували 512 652 випадки коронавірусного захворювання. За даними Університету імені Джонса Гопкінса Україна вже потрапляє у 20 країн із найбільшою кількістю підтверджених випадків.

Для того, щоб розірвати ланцюг передачі вірусу, у МОЗ вирішили запровадити «карантин вихідного дня». Він почне діяти вже з 00:00 суботи, 14 листопада, до 00:00 понеділка. Тоді працюватимуть лише продуктові магазини, автозаправки, аптеки, фінансові установи та транспорт. Детальніше про зміни читайте тут.

Поділитись: