УКРАЇНА

Міносвіти рекомендує посилити охорону у школах після випадків отруєння

22 травня, 2018 22:02
УКРАЇНА/Міносвіти рекомендує посилити охорону у школах після випадків отруєння
Зберегти
Вигляд
Міністерство освіти і науки рекомендує посилити охорону та заходи безпеки в українських закладах освіти.

Міністерство освіти і науки рекомендує посилити охорону та заходи безпеки в українських закладах освіти.

Відповідний лист міністерство надіслало у регіональні департаменти та управління освіти і науки, йдеться у повідомленні відомства.

Рекомендації надано в зв’язку з нещодавніми поширенням випадків отруєння школярів «газоподібними речовинами».

«МОН рекомендувало посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі», — йдеться у повідомленні.

Також йдеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень шкіл отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів.

Крім того, МОН рекомендує постійно проводити роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров’ю.

Рекомендується залучати до такої роботи співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та правоохоронців.

Вранці 22 травня у школі Харкова розпилили невідому речовину. Повідомлялося, що ідеться про перцевий спрей, усіх дітей евакуювали. Поліція розслідує розпилення речовини у школі Харкова за статтею хуліганство.

Напередодні, 21 травня, зі школи в Миколаєві евакуювали 400 учнів через розпилення невідомої речовини. Через масове отруєння у школі до лікарні доправили 37 дітей, двоє з них потрапили в реанімацію. 22 травня дітей мають виписати з лікарні

Раніше, 8 травня, у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Також 11 травня у школі міста Павлоград на Дніпропетровщині розпилили невідому речовину. Співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій евакуювали близько 700 учнів.

Пов`язані новини