УКРАЇНА

Міносвіти вимагає пояснень у ректора Сумського педуніверситету щодо практики студентів у Криму

14 травня, 2018 18:42
УКРАЇНА/Міносвіти вимагає пояснень у ректора Сумського педуніверситету щодо практики студентів у Криму
Зберегти
Вигляд
Міністерство освіти та науки вимагає пояснень від ректора Сумського педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юрія Лянного пояснень, щодо проходження студентами його вишу практики в анексованому Криму.

Міністерство освіти та науки вимагає пояснень від ректора Сумського педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юрія Лянного пояснень, щодо проходження студентами його вишу практики в анексованому Криму.

Відповідний лист опублікований на сайт МОН.

Також у Міносвіти наголосили, що «не підтримують проведення будь-якої навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях України».

Як заявила «Укрінформу» міністерка освіти та науки Лілія Гриневич «будь-які санкціоновані навчальними закладами поїздки до окупованого Криму є абсолютно неприпустимими». 

Нагадаємо, групу студентів 1-3 курсу Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відрядили на практику у анексований Крим. За словами ректора університету Юрія Лянного на практику відрядили майбутніх фахівців в галузі туризму, тому що на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

Пов`язані новини