УКРАЇНА

У Сумах студентів педуніверситету відрядили на практику до Криму

13 травня, 2018 00:29
УКРАЇНА/У Сумах студентів педуніверситету відрядили на практику до Криму
Зберегти
Вигляд
Групу студентів 1-3 курсу Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відрядили на практику у анексований Крим.

Групу студентів 1-3 курсу Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відрядили на практику у анексований Крим.

Про це повідомляє «UA:Суми».

За словами ректора університету Юрія Лянного на практику відрядили майбутніх фахівців в галузі туризму, тому що на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

«Відповідно до навчальної програми за спеціальністю «туризм», є в них дисципліна «підвищення професійної майстерності», відповідно до цієї програми студенти повинні пройти 6 категорійних походів. Ці походи ідуть і по нашій місцевості, але є низка походів таких категорій, які потребують гірської підготовки», — повідомив ректор.

Також ректор показав маршрут яким рухались студенти. Він пролягав з міста Судак до перевалу Ангар. Практика тривала з 27 квітня по 7 травня. За словами ректора переїзд студентів на окуповану територію був узгоджений з місцевою СБУ. 

Натомість речниця СБУ у Сумській області Олеся Рапута заявляє, що «санкцій щодо виїзду студентів для проходження практики не надавалось, оскільки це не передбачено чинним законодавством України».

Нагадаємо, у січні 2018 року ДПСУ повідомляла, що майже 1500 іноземцям заборонили в'їзд на територію України через незаконне відвідування анексованого Криму.

У квітні віце-бургомістр австрійського міста Лінц Детлеф Віммер взяв участь у так званому Ялтинському міжнародному економічному форумі. З 24 квітня йому заборонений в'їзд в Україну.

Пов`язані новини