Представники ІТ-спільноти та інші учасники ініціативи «ІТ школяр» долучаться до створення нових програм з інформатики, навчання вчителів, створення вимог до сучасного шкільного цифрового обладнання. Такий меморандум між Міністерством освіти і науки України та соціальним проектом «ІТ школяр» підписали 6 квітня 2018 року, повідомляються на сайті Міносвіти.

Представники ІТ-спільноти та інші учасники ініціативи «ІТ школяр» долучаться до створення нових програм з інформатики, навчання вчителів, створення вимог до сучасного шкільного цифрового обладнання.

Такий меморандум між Міністерством освіти і науки України та соціальним проектом «ІТ школяр» підписали 6 квітня 2018 року, повідомляються на сайті Міносвіти. 

Йшлося про вимоги до вчителя з інформатики та про 5 модулів, за якими мають навчати дітей. Це, зокрема, вміння школярів представляти та аналізувати дані, розуміти мережеві технології, алгоритми та програмування, комп’ютерні системи, а також усвідомлювати зв’язок ІТ та суспільства.

Раніше повідомлялось, що Британська Рада та Кембриджський університет навчатимуть 17,5 тисяч українських викладачів з англійської мови

Поділитись: