Економіка / Гроші

Минулого року державні виконавці відшкодували 460 млн грн боргів з виплати зарплат

Кабмін
Економіка/Гроші/Минулого року державні виконавці відшкодували 460 млн грн боргів з виплати зарплат
Зберегти
Вигляд
Протягом 2018 року державні виконавці Міністерства юстиції України відшкодували понад 460 мільйонів гривень боргів роботодавців перед працівниками з виплати зарплат.

«Понад 38 тисяч українських працівників, які роками, а інколи й десятиліттями, не бачили грошей, нарешті отримали зароблене у повному обсязі. Це той результат, який повертає віру громадян в Україну, в здатність держави захистити їхні права», — повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

Він також зазначив, що наразі у виконанні перебуває 17,9 тисячі виконавчих проваджень щодо стягнення заборгованості із зарплат. Загальна сума, про яку йде мова, наразі складає 567 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Літак, садочок та асфальт: що продає держава за борги по зарплаті

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2018 року в Міністерстві юстиції заявили, що продадуть майно та споруди Миколаївського суднобудівного заводу через заборгованість із виплати зарплати працівникам. В Укроборонпромі повідомили, що такий продаж незаконний, адже завод включено до переліку об’єктів, що мають стратегічне значення.

18 червня стало відомо, що на Миколаївському суднобудівному заводі почали погашати заборгованість по зарплатах.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Пов`язані новини