Життя

Минулого року українці сплатили до Пенсійного фонду на 26% більше ЄСВ — ДФС

ДФС
Життя/Минулого року українці сплатили до Пенсійного фонду на 26% більше ЄСВ — ДФС
Зберегти
Вигляд
Протягом 2018 року українські підприємства сплатили до бюджету Пенсійного фонду 228 мільярдів гривень Єдиного соціального внеску, що на 26,1% більше, ніж у 2017 році.

Про це повідомляють у Державній фіскальній службі.

Зазначається, що загалом Пенсійний фонд збільшив свої надходження з ЄСВ на 47,2 мільярда гривень.

«ДФС й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог», — повідомили в ДФС.

Напередодні у Міністерстві соціальної політики запропонували підвищити ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці на 7-15%.

Нагадаємо, що раніше депутати Ради проголосували закон, яким збільшуються видатки на пенсії у 2018 році коштом скорочення деяких соціальних програм.

Єдиний соціальний внесок — це обов’язковий збір, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці своїх працівників. Його розмір складає 22% від окладу працівника за місяць. Кошти від збору йдуть на потреби Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

Пов`язані новини