Кількість оголошених тендерів Укрзалізниці у системі Prozorro за 2018 рік сягнула 18,2 тисячі, що на 4% більше, ніж роком раніше.

Зазначається, що з усієї кількості оголошених тендерів, відбулися лише 73% торгів. Водночас, це дозволило компанії виконати план з матеріально-технічного забезпечення на 97%.

«Збільшення прозорості, зменшення корупційних ризиків, більш якісна підготовка тендерної документації — все це дозволило покращити постачання матеріально-технічних ресурсів у необхідні терміни, уникнути перебоїв у роботі, виконувати інвестиційну програму», — повідомив голова компанії Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця наразі залишається єдиною державною компанією, що закуповує пальне за формульною ціною, що враховує міжнародні котирування.

Зазначимо, що Національна поліція розслідує фінансові операції одного з контрагентів Укрзалізниці, компанії «Рілейн», яку підозрюють у привласненні 20,44 мільйонів гривень.

Зазначається, що компанія отримані від Укрзалізниці кошти після перемоги у тендерів Prozorro перераховувала на низку фірм, що мають ознаки фіктивності.

В Укрзалізниці повідомили, що нададуть для розслідування цієї справи всі необхідні документи поліції навіть без рішення суду, якого вимагає законодавство.

Поділитись: