В Укрзалізниці повідомили, що нададуть Національній поліції всі необхідні документи у справі про розкрадання коштів на будівництві швидкісного залізничного сполучення Київ-аеропорт «Бориспіль» навіть без рішення суду, як того вимагає закон.

Водночас, у компанії закликали поліцію максимально швидко розслідувати цю справу.

«Переможців тендерів, які проводяться Укрзалізницею та її філіями, визначає державна електронна система ProZorro. Перед укладанням договорів регіональною філією «Південно-Західна залізниця» за закупівлями, щодо яких Національною поліцією ведеться кримінальне провадження, було здійснено всі перевірки, передбачені вимогами закону», — повідомляють в Укрзалізниці.

Водночас, там зазначають, що не несуть відповідальності за дії компаній-переможців та те, як вони розпоряджаються отриманими через тендерні процедури коштами.

Зазначимо, що Національна поліція розслідує фінансові операції одного з контрагентів Укрзалізниці, компанії «Рілейн», яку підозрюють у привласненні 20,44 мільйонів гривень.

Зазначається, що компанія отримані від Укрзалізниці кошти перераховувала на низку фірм, що мають ознаки фіктивності.

Нагадаємо, 30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.

Наразі дорогою до аеропорту експрес робить лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі «Дарниця».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile