Міністерство у справах ветеранів і ОБСЕ в Україні працюватимуть над розбудовою національної системи реабілітації постраждалих в наслідок збройного конфлікту на сході України.

Про це йшлося під час онлайн-конференції міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба з координатором проєктів ОБСЕ в Україні Генріком Вілладсеном, передає пресслужба міністерства.

«Сергій Бессараб відзначив, що розроблені за участі місії ОБСЕ «Методичні рекомендації щодо оцінки ризиків виникнення конфліктів у громадах Донецької, Луганської, Херсонської областей» — важливі дослідження на які, в тому числі, орієнтуватиметься міністерство, при формуванні подальших пріоритетів в роботі», — йдеться у повідомленні.

Зі свого боку, Вілладсен розповів, що сьогодні місія ОБСЕ продовжує моніторити ситуацію в Донецькій і Луганській областях і окремо працює в напрямку психологічної підтримки постраждалих. ОБСЄ готове провести тренінги працівникам міністерства про організацію роботи з психологічної реабілітації ветеранів та родин загиблих. 

Сторони домовилися розпочати розбудову національної системи реабілітації постраждалих від збройного конфлікту на сході. Планують обладнати тренінговий простір у Центрі психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів та розпочати підготовку інформаційного онлайн-довідника.

Поділитись: