Економіка / Ціни

Місцева влада має сприяти зменшенню тарифів на опалення для громадян — прем’єр

Кабмін
Економіка/Ціни/Місцева влада має сприяти зменшенню тарифів на опалення для громадян — прем’єр
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що органи місцевого самоврядування мають сприяти зменшенню тарифів та опалення та постачання гарячої води, удосконалюючи котельні та тепломережу.

За словами прем’єра, більшість підприємств, що забезпечують населення опаленням та гарячою водою належать місцевим владам і саме від ефективності роботи котелень та кількості тепла, яке втрачаються при транспортуванні буде залежати кінцевий розмір тарифів для громадян.

«Треба інвестувати у нові котельні, нові системи транспортування енергоресурсів, утеплювати будинки, вкладати в енергозбереження. Тоді споживання буде менше і сам рахунок буде менше», — заявив Гройсман.

19 жовтня Кабмін ухвалив рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

В той же час, в уряді вирішили спрямувати додаткові 100 мільйонів гривень на програму пільгового кредитування енергоефективних заходів «теплі кредити».

Зазначимо, що кошти на фінансування «теплих кредитів» у 2018 році закінчились ще наприкінці літа. Так, 30 серпня стало відомо, що українці використали всі передбачені бюджетом на 2018 рік кошти на «теплі» кредити. Таким чином, програма «теплих» кредитів тимчасово призупинилась.

Пов`язані новини