ENRU

Міськголова Дніпра зупинив ремонт дороги через «замовний» пікет

444514b8d27bea59e
Міськголова Дніпра Філатов зупинив ремонт дороги через «замовний» пікет Фото: УНІАН

Міський голова Дніпра Борис Філатов зупинив ремонт на Лівому березі по вулиці Солончакова через пікет місцевих мешканців, який за словами міськголови мав замовний характер.

Про це Філатов написав у Facebook.

За його словами, через мітинг була заблокована вулиця і учасники акції не пропускали автівки «швидких» та поліції.

«Я прийняв політичне рішення зупинити ремонт вулиці Солончакова. Ви можете проклинати мене в інтернеті, скаржитися пресі, пікетувати міськвиконком і навіть на наступних виборах голосувати проти Філатова, але рівно в ту хвилину, коли ви перекриває вулицю і, особливо, що не пропускаєте «швидкі», розмова з вами буде закінчена. Я не піддамся на шантаж і якщо, хтось думає, що він буде вибивати з мерії собі ремонти/дороги /труби/ дахи перекриттям вулиць, то він глибоко помиляється. Їздіть тепер по ямах», — написав Філатов.

Очільник Дніпра визнав, що стан вулиці в цьому районі «абсолютно неприйнятний», але згідно планів департаменту будівництва в районі ще в минулому році був запланований ремонт низки вулиць.

«Були виділені гроші, розіграні тендери, почалася підготовка до фрезерування. Достовірно знаючи про наші плани, зацікавлені особи влаштували мітинг і перекрили вулиці Солончакової з метою нібито «спонукати мерію зробити ремонт». Хоча ремонт ще півроку тому і так був запланований! І про це всі, хто хотів це знати — могли дізнатися! Про замовний характер акції кажуть також ті факти, що всі плакати були однаково віддруковані, а журналісти прибули на місце подій раніше поліції», — наголосив Філатов.

26 травня у Дніпрі мешканці Амур-Нижньодніпровського району вийшли мітингувати через стан дороги на низці вулиць. Як пише місцеве видання «Інформатор», кілька десятків пікетувальників вийшли на вулицю з плакатами і збирали підписи у водіїв.

Мітингувальники стояли з плакатами «Європейському місту — європейські дороги», «Де дорога, мер?».

26 травня в Дніпрі мітингували через ями на дорогах Фото: Інформатор

Вулиця, через яку мітингували мешканці — Солончакова — розташована на Лівому березі Дніпра, дорога там у поганому стані: ями, стерта розмітка та відсутність бордюрів, зазначає видання. 

Філатов додав, що можливо у серпні він передумає з приводу ремонту.

«А може й ні. Усе залежить від вашої поведінки. І не забудьте тепер сказати «спасибі» тим, хто організував ваш «протест» і «вирішив вашу проблему». Дивіться, щоб тепер по вулиці світло не зникло», — пригрозив міськголова Дніпра.

Заступник Філатова Михайло Лисенко зазначив, що на момент пікету 70% дороги по вулиці Солончакова вже було профрезировано під новий асфальт. 

У Дніпрі мітингували через ями на дорогах Фото: Інформатор

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Дніпрі освітяни вийшли на акцію протесту проти «оптимізації» навчальних закладів

Зазначимо, що міський голова Дніпра Борис Філатов висуватиме свою кандидатуру на посаду міського голови міста у 2020-му році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міськголова Дніпра Філатов розповів про роботу з Коломойським.