Міський голова Дніпра Борис Філатов зупинив ремонт на Лівому березі по вулиці Солончакова через пікет місцевих мешканців, який за словами міськголови мав замовний характер.

Міський голова Дніпра Борис Філатов зупинив ремонт на Лівому березі по вулиці Солончакова через пікет місцевих мешканців, який за словами міськголови мав замовний характер.

Про це Філатов написав у Facebook.

За його словами, через мітинг була заблокована вулиця і учасники акції не пропускали автівки «швидких» та поліції.

«Я прийняв політичне рішення зупинити ремонт вулиці Солончакова. Ви можете проклинати мене в інтернеті, скаржитися пресі, пікетувати міськвиконком і навіть на наступних виборах голосувати проти Філатова, але рівно в ту хвилину, коли ви перекриває вулицю і, особливо, що не пропускаєте «швидкі», розмова з вами буде закінчена. Я не піддамся на шантаж і якщо, хтось думає, що він буде вибивати з мерії собі ремонти/дороги /труби/ дахи перекриттям вулиць, то він глибоко помиляється. Їздіть тепер по ямах», — написав Філатов.

Очільник Дніпра визнав, що стан вулиці в цьому районі «абсолютно неприйнятний», але згідно планів департаменту будівництва в районі ще в минулому році був запланований ремонт низки вулиць.

«Були виділені гроші, розіграні тендери, почалася підготовка до фрезерування. Достовірно знаючи про наші плани, зацікавлені особи влаштували мітинг і перекрили вулиці Солончакової з метою нібито «спонукати мерію зробити ремонт». Хоча ремонт ще півроку тому і так був запланований! І про це всі, хто хотів це знати — могли дізнатися! Про замовний характер акції кажуть також ті факти, що всі плакати були однаково віддруковані, а журналісти прибули на місце подій раніше поліції», — наголосив Філатов.

26 травня у Дніпрі мешканці Амур-Нижньодніпровського району вийшли мітингувати через стан дороги на низці вулиць. Як пише місцеве видання «Інформатор», кілька десятків пікетувальників вийшли на вулицю з плакатами і збирали підписи у водіїв.

Мітингувальники стояли з плакатами «Європейському місту — європейські дороги», «Де дорога, мер?».

26 травня в Дніпрі мітингували через ями на дорогах Фото: Інформатор

Вулиця, через яку мітингували мешканці — Солончакова — розташована на Лівому березі Дніпра, дорога там у поганому стані: ями, стерта розмітка та відсутність бордюрів, зазначає видання. 

Філатов додав, що можливо у серпні він передумає з приводу ремонту.

«А може й ні. Усе залежить від вашої поведінки. І не забудьте тепер сказати «спасибі» тим, хто організував ваш «протест» і «вирішив вашу проблему». Дивіться, щоб тепер по вулиці світло не зникло», — пригрозив міськголова Дніпра.

Заступник Філатова Михайло Лисенко зазначив, що на момент пікету 70% дороги по вулиці Солончакова вже було профрезировано під новий асфальт. 

У Дніпрі мітингували через ями на дорогах Фото: Інформатор

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Дніпрі освітяни вийшли на акцію протесту проти «оптимізації» навчальних закладів

Зазначимо, що міський голова Дніпра Борис Філатов висуватиме свою кандидатуру на посаду міського голови міста у 2020-му році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міськголова Дніпра Філатов розповів про роботу з Коломойським.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile