Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що виступ гурту «Хамерман знищує віруси» на фестивалі Porto Franko «неприпустимий у час, коли в Україні триває війна».

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що виступ гурту «Хамерман знищує віруси» на фестивалі Porto Franko «неприпустимий у час, коли в Україні триває війна».

Про це Марцінків повідомив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Я вважаю, що це неприпустимо, неприпустимо у такий час, коли країна зрештою не закінчила війну. Неприпустимо пропагувати саме таке мистецтво. Я себе вважаю сучасною людиною, але це відверто скажу, перебор. Є інших багато заходів на фестивалі, які гарні, на де чудові артисти», — наголосив він.

За його словами, виступ відбувся у публічному місці, а артисти виконували пісні російською.

«Це Палац Потоцьких, це центр міста, це не закритий нічний клуб… Виступ відбувався повністю на російській мові, був з нецензурною лексикою, яку чути було у центральній частині міста… Була обурлива сама форма співаків», — пояснив свою думку Марцінків.

Виступ гурту «Хамерман знищує віруси» на фестивалі Porto Franko в Івано-Франківську, 14 червня Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

«Я вважаю, що таке мистецтво може бути тільки камерне, тільки закрите, суто по запрошеннях, а не так як це відбулось у Івано-Франківську», — додав міський голова.

15 червня Руслан Марцінків заявив, що доручив освятити одну з локацій фестивалю Porto Franko після виступу гурту «Хамерман знищує віруси». Марцінківа обурила форма співаків, які виступали майже оголені.

«Організатори, а це благодійний фонд Шевченка, гарантували дотримання моральних норм і християнських цінностей! Ми звісно за проведення заходів, але не таких!», — додав він.

Згодом стало відомо, що співорганізаторів фестивалю Рorto Franko викликали на допит через виступ гурту «Хамерман знищує віруси».

Хамерман Знищує Віруси —  український музичний гурт, заснований у 1996 році у місті Суми. Зараз до його складу входять двоє музикантів — Володимир Пахолюк (вокал, тексти) та Альберт Цукренко (вокал, музика).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Хамерман Знищує Віруси»: Гурченко, Боуі та 20 років адекватності

Поділитись: