Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що братиме участь в президентських виборах.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що братиме участь в президентських виборах.

Про це він сказав під час зустрічі з організаторами молодіжного форуму, йдеться в повідомлені на офіційному сайті Об'єднання «Самопоміч».

Садовий сказав, що ключовими елементами його кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни».

«Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання», — додав він.

Раніше Садовий заявив, що кандидатів у президенти від «Самопомочі» буде декілька. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

14 вересня Київський міжнародний інститут соціології, Центр ім. Разумкова та SOCIS оприлюднили спільне дослідження рейтингів потенційних учасників президентських перегонів. Опитування провели на початку вересня цього року. Юлія Тимошенко зберігає лідерство — за неї готові проголосувати 12,9% опитаних серед тих, хто планує голосувати. Втім, відрив опозиціонерки від решти претендентів суттєво скоротився. Адже влітку у соціологічних опитуваннях вона набирала 18-20%. Петро Порошенко вперше з початку року вийшов на другу сходинку. Його рейтинг 8,4%. Порівняно з літом рейтинг чинного президента трохи зріс. Утім, його відрив від третього місця коливається у межах статистичної похибки. Власне третю позицію займає комік Володимир Зеленський (7,9%), який так само як і Вакарчук (7,6%) ще не визначився, чи піде на вибори. Анатолій Гриценко в замірах розташувався одразу за співаком і попередньо набирає 7,5% голосів. 

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile