ENRU

Міськголова Одеси Труханов знову не вийшов на роботу після місяця відпустки

344e9641cb6627e69
Міський голова Одеси Геннадій Труханов (в центрі) Фото: сторінка Геннадія Труханова у facebook

Відсутній понад місяць на робочому місці міський голова Одеси Геннадій Труханов не з’явився 5 лютого у мерії, попри те, що його чергова відпустка завершилась 4 лютого.

Про це повідомляє місцеве видання «Думская».

«Одеський міський голова Геннадій Труханов ще не приступив до своїх обов'язків, не дивлячись на те, що вчора закінчилася його тривала відпустка. Сьогоднішнє апаратну нараду веде віце-мер Анатолій Орловський», — ідеться у повідомленні.

Геннадій Труханов не з'являвся на роботі з 26 грудня, коли офіційно взяв відпустку на 22 дні — до 18 січня.

19 січня, коли Труханов мав вийти на роботу після відпустки, виконувач його обов'язків Орловський продовжив йому відпустку до 22 січня.

З 22 по 25 січня Труханов перебував у відрядженні у Афінах з метою «проведення робочих переговорів з розвитку співробітництва».

25 січня Орловський відправив Труханова в чергове закордонне відрядження для участі у Всесвітньому економічному форуму у Давосі.

У 2017 році Труханов сім раз йшов у відпустку, в тому числі скориставшись правом взяти відпустку «за свій рахунок».

16 січня екс-міськголова Одеси Гурвіц заявив, що Труханов може не повернутися з відпустки через розслідування НАБУ про Одеський аеропорт і адмінкорпус заводу «Краян».

У жовтні минулого року до міського голови Одеси Геннадія Труханова прийшли з обшуками. У НАБУ пояснили, що обшуки в міськраді Одеси пов’язані з привласненням бюджетних коштів.