УКРАЇНА

Міськголові Черкас повідомили про ще одну підозру — у зловживанні владою

8 жовтня, 2018 18:00
УКРАЇНА/Міськголові Черкас повідомили про ще одну підозру — у зловживанні владою
Зберегти
Вигляд
Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, якого раніше звинуватили у перешкоджанні роботі депутатів, оголосили ще одну підозру — у зловживанні владою.

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, якого раніше звинуватили у перешкоджанні роботі депутатів, оголосили ще одну підозру — у зловживанні владою.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

За даними відомства, йдеться про частину 2 статті 364 Кримінального кодексу (зловживання владою, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам).

У прокуратурі розповіли, що, як встановило досудове розслідування, Бондаренко в липні 2017 року підписав і скерував до суду лист про відкликання апеляційної скарги в господарській справі за позовом Черкаської міської ради до приватного підприємства.

У позові міськрада вимагала стягнути з приватного підприємства заборгованість у зв’язку з невиконанням договору оренди щодо строків початку будівництва та розірвання договору.

Зазначається, що на підставі листа Бондаренка апеляційну скаргу міськради залишили без розгляду, через що бюджет Черкас недоотримав 447 тисяч гривень.

«Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу», — додали в прокуратурі.

Раніше Бондаренку оголосили про підозру у створенні штучних перешкод діяльності депутатів Черкаської міськради.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що під час оголошення підозри чиновник відмовився вийти з автомобіля, який зареєстрований на його брата.

«Під час оголошення підозри пан мер відмовився вийти з мерседеса, який оформлений на його брата. Так що маю відчуття, що це — не остання підозра цьому службовцю», — повідомив Луценко.

Нагадаємо, у червні 2018 року прокуратура Черкащини повідомила про підозру одному із заступників міськголови Черкас за підозрою у розтраті понад 3 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Пов`язані новини