Міському голові Ужгорода Богдану Андріїву вручили підозру у справі зловживань під час реконструкції місцевого культурно-історичного центру «Совине гніздо»

Міському голові Ужгорода Богдану Андріїву вручили підозру у справі зловживань під час реконструкції місцевого культурно-історичного центру «Совине гніздо».

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

У міській раді заявили, що мають офіційні документи, які підтверджують відсутність матеріальних збитків під час реконструкції.

«Ці матеріали наразі оформлюються захисниками та згодом будуть подані до органу досудового розслідування», — йдеться в повідомленні.

Також у владі міста заявили, що всі тендери на реконструкцію пам’ятки проводили до того, як Андріїв став міським головою.

З листопада 2014 року по листопад 2015 року Андріїв обіймав посаду секретаря Ужгородської міської ради. З 16 листопада 2015 року його обрали на посаду Ужгородського міського голови.

Як повідомляло місцеве видання «Ужгородська правда», на реконструкцію «Совиного гнізда», що було українсько-польським грантовим проектом, виділили 1,86 мільйонів євро.

З них 800 тисяч виділяли на ремонт винних підвалів історичної пам’ятки. Ці роботи в місті затягувалися, і замість 2013-го року, реконструкція розпочалася в 2015-му, коли до здачі об’єкта залишалося менше 6 місяців, додає видання Prozahid.

Ще тоді прокуратура порушила справу у зв’язку зі зловживанням владою службовим становищем, а громадські діячі заявляли про розкрадання владою грантових коштів.

«Совине гніздо» — це архітектурна пам'ятка національного значення, датована 1781 роком. Споруда належить до службового типу приміщень і є прикладом побудови господарських об'єктів. Нині тут проводять фестивалі вина, конференції, культурні заходи.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile