Прокуратура вручила підозру в скоєнні низки тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень міському голові Ірпеня Володимиру Карплюку.

Прокуратура вручила підозру в скоєнні низки тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень міському голові Ірпеня Володимирові Карплюку.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Київської області.

Зокрема, Карплюка підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 255 (створення, керівництво злочинною організацією з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів), частиною 4 статті 28, частиною 5 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, учиненому в особливо великому розмірі у складі злочинної організації), частиною 4 статті 28, частиною 1 статті 205 (придбання суб’єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, вчиненому у складі злочинної організації), частиною 4 статті 28, частиною 3 статті 358 (підроблення документу, який видається установою, яка має право видавати такі документи, і який надає право та звільняє від обов’язків, з метою використання його підроблювачем, учиненому у складі злочинної організації), частиною 4 статті 28, частиною 1 статті 366 (службове підроблення, а саме внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, учиненому у складі злочинної організації) Кримінального кодексу України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Безсмертний ФОП»: як чиновники на Київщині укладали угоди з померлим підприємцем

У серпні прокурор Київської області повідомив про підозру Володимирові Карплюку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 272.

Нагадаємо, в липні минулого року в мера Бучі Анатолія Федорука  пройшли обшуки. Згодом стало відомо, що обшуки також пройшли в будинку й квартирі матері Карплюка.

Карплюка та Федорука підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові загальною площею 890 гектарів.

Мер Ірпеня Карплюк зізнався, що його завчасно повідомили, що Генпрокуратура готує його затримання й надав Громадському документи, на підставі яких проводилися обшуки.

За даними ГПУ, Карплюк і Федорук протягом 2006-2012 років незаконно відводили земельні ділянки у власність свого оточення і потрібним людям з Києва. Зокрема, 14 гектарів лісових угідь отримав екс-заступник голови Верховної Ради Ігор Калетник.

У серпні минулого року міськголова Ірпеня Карплюк повернувся на роботу.

Поділитись: