УКРАЇНА

У КМДА заявили, що міст Метро стане аварійним лише через 4 роки

5 червня, 2018 17:33
УКРАЇНА/У КМДА заявили, що міст Метро стане аварійним лише через 4 роки
Зберегти
Вигляд
Влада Києва планує капітальний ремонт мосту Метро та стверджує, що він стане аварійним лише через 4 роки.

Влада Києва планує капітальний ремонт мосту Метро та стверджує, що він стане аварійним лише через 4 роки. Таким чинов столична влада відреагувала на заяву співавтора проекту мосту Георгія Росновського про те, що конструкція «може впасти у будь який момент».

Як повідомив заступник голови Київської державної адміністрації Дмитро Давтян, у 2015-2016 роках проводилось обстеження мосту. 

«Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження, — ред.). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року», — зазначив Давтян.

Чиновник додав, що наразі стан мостового переходу визначено як четвертий — обмежено працездатний.

Він розповів, що вже готова проектно-кошторисна документація для проведення капітального ремонту мосту. Вона зараз проходить експертизу, результати якої очікуються у серпні 2018 року.

«Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт», — пояснив Давтян.

Заступник голови КМДА зазначив, що за планом ремонт мосту повинен стартувати у 2019 році та буде тривати 2 роки.

Нагадаємо, співавтор проекту мосту Метро Георгій Росновський заявив, що міст може впасти в будь-який момент. Також він стверджує, що капітальний ремонт вже не допоможе.

Пов`язані новини