20 червня у Львові відкрилася виставка «Ангели» під кураторством Павла Гудімова. Проєкт готувався три роки, для нього 30 музеїв надали свої експонати, 5 колекціонерів дали важливі роботи з приватних колекцій та 100 робіт закупили з-за кордону. Павло Гудімов — арт-куратор, музикант та засновник арт-центру «Я Галерея». Займається кураторством українських і міжнародних мистецьких проектів, таких як «Проект Енеїда» та «Тіні забутих предків».

Громадське зустрілося з Павлом Гудімовим і поговорило з нім про представників шоу-бізнеса в політиці, анархію та революції в Україні, культурні війни з Росією та про те, чи існує мистецтво поза політикою. Про декомунізацію та спадок Радянського Союзу, причини програшу Порошенка на виборах, героїв та антигероїв, а також про втрату цікавості до музики та ностальгію за концертами на стадіонах з групою «Океан Ельзи» — дивіться в програмі «Почую кожного». 

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: