Міжнародна фінансова корпорація, яка входить до структури Світового банку, виділила 12,5 мільйонів євро пільгового кредиту для оновлення міського транспорту Маріуполя.

Зокрема, коштом організації планують придбати 64 нових автобуси та реконструювати міське автобусне депо, передають у Міністерстві фінансів України.

«Інвестиції МФК в інфраструктуру Маріуполя, міста, розташованого в 30 км від лінії фронту, є найкращим доказом довіри наших партнерів до України. Ми сподіваємося, що фінансування муніципалітетів стане одним з важливих напрямків діяльності МФК в майбутньому», — повідомив заступник міністра фінансів Юрій Гелетій.

У Мінфіні зазначають, що кредит МФК дозволить збільшити пропускну здатність транспортної системи Маріуполя, зменшити викиди вуглеводнів в атмосферу, а також підвищить якість громадського транспорту міста.

Міжнародна фінансова корпорація (МФК) — це міжнародна фінансова організація, яка входить до групи Світового банку. Корпорація використовує капітал та експертні поради для розбудови ринків країн, що розвиваються. У 2017 році обсяг довгострокових інвестицій МФК досяг $19,3 млрд.

Раніше у МФК повідомляли, що готуються увійти в капітал державного Укргазбанку, таким чином давши старт його приватизації.

Поділитись: