49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість» цього року відзначає свій 50-річний ювілей і відбудеться з 22 по 30 серпня 2020 року. Подивитися фільми можна буде на онлайн-платформі та офлайн в кінотеатрі «Жовтень», «Будинку кіно» та просто неба під Аркою Дружби народів.

Що подивитися?

На кінофестивалі покажуть приблизно 150 фільмів. Стрічки представлять вже у традиційних конкурсних програмах Міжнародного та Національного конкурсів: Студентський конкурс​, Короткометражний конкурс, Повнометражний конкурс​, Sunny Bunny та Teen Screen​, а також паралельна програма, яка об'єднала у собі географію всієї Земної кулі.

Зокрема, фільми представлені у наступних програмах: Фестиваль фестивалів​, Скандинавська панорама​, Швейцарський акцент​, FORMA​, Століття​ та ​ Спеціальні події​. Повний перелік фільмів можна побачити на сайті кінофестивалю.

Де подивитися?

Подія відбуватиметься у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи. Ось що про фестиваль каже його артдиректор Андрій Халпахчі: «Влітку 2020 року не відбувся жоден великий кінофестиваль. Ми теж шукали форми поєднання онлайн та офлайн, без цього, на жаль, фестиваль провести неможливо. Майже щодня відбуваються зміни червоно-зеленої зони, наші іноземні гості готові приїхати до України, але певні побоювання, безумовно, існують. Завдяки підтримці УКФ ми готуємо онлайн-платформу, яка дозволить розширити наші локації».

Цьогоріч основними локаціями фестивалю стане кінотеатр «Жовтень»​, де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсних програм, в тому числі українських прем'єр. У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів, FEDORIV HUB — став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів».

Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів​, там пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем'єри та спеціальні події.

Як потрапити на фестиваль?

Можна безкоштовно переглядати фільми на онлайн-платформі, купити квитки на окремі офлайн покази або купити абонемент, щоб повністю зануритися в фестивальне кіно. Можна обрати з 3 типів абонементів: ​«Студенти», «Синефіли» та «Індустрія».

«Студенти»: абонемент дозволить відчути атмосферу фестивалю, подивитися всі стрічки, на які вистачить часу не витративши ні гривні, дає доступ на всі кіносеанси, вечірки та майстер-класи безкоштовно.

«Синефіли»: доступ до кіносеансів та вечірок за 600 грн, а якщо ви докладете ще 200 грн, то отримаєте абонемент «Індустрія» та додатковий доступ до майстер-класів, де можна завести важливі та необхідні контакти для подальших проєктів, навчання або роботи.

Ми є медіапартнером фестивалю.

Поділитись: