За два місяці після запуску мобільного застосунку «Дія» його завантажили 2 млн 25 тис. користувачів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

«Ми запустили Дію два місяці тому, і за цей час існування застосунку: 2 025 611 — унікальних користувачів, 1 651 808 — авторизованих користувачів», — інформує відомство.

Мінцифри також вказує, що «Дія» залишається одним з найпопулярніших застосунків в українських Play Market (1,3 млн користувачів) та AppStore (670 тис.).

«Зараз у застосунку доступні електронне посвідчення водія та техпаспорт. А також тестується е-студентський та вже скоро буде запущено бета-тестування цифрових паспортів», — додали у міністерстві.

Нагадаємо, 6 лютого Міністерство цифрової трансформації презентувало мобільний додаток «Дія». Очікується, що в ньому будуть зберігатися документи в електронному вигляді. Наразі у застосунку вже можна користуватися цифровим водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію.

До кінця 2020 року уряд планував оцифрувати близько 80% державних послуг та зробити їх доступними через «Дію». Зокрема, незабаром у додатку має з'явитися електронні український та закордонний паспорти, студентські квитки, страхові поліси тощо.

Додаток доступний для смартфонів на Android та iOS. Зокрема, у Google Play Market та App Store.

Поділитись: