Кандидат у президенти Володимир Зеленський має великі шанси на перемогу на президентських виборах, оскільки його підтримує українська молодь, яка прагне кардинальних змін. Про це в ефірі Громадського повідомив голова громадської організації «Центр UА», екс-голова Адміністрації президента та віце-прем'єр міністр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук.

«Українське «чорне поросятко» з’явилось і воно реально претендує на дуже несподіваний результат… І це для мене основний висновок з цієї кампанії, таких кампаній не було», — сказав Рибачук, коментуючи появу нових кандидатів під час нинішньої передвиборної кампанії.

«Я повернувся з туру, у мене в основному багато зустрічей зі студентами, і я вам скажу, що такої роздраконеної молоді не бачив… І ще буде гарна погода і, я думаю, наше «чорне поросятко» вистрілить... Це результат неповаги політичних еліт до своєї країни і до молоді», — додав Рибачук.

Радник Зеленського, колишній член НАЗК Руслан Рябошапка, у свою чергу назвав це «жорсткою алегорією» і сказав, що вважає Зеленського не «чорним поросятком», а «криголамом, людиною яка може зламати систему».

Нагадаємо, 28 березня соціологи оприлюднили опитування, яке проводив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Згідно з останнім опитуванням, кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський залишається лідером президентського рейтингу. Майже на 10% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко.

Водночас згідно з даними опитування групи «Рейтинг», Зеленський лідирує, а Тимошенко й Порошенко йдуть нога у ногу.

Раніше соціолог описав портрети виборців Зеленського, Тимошенко та Порошенка.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: