Американська співачка Леді Гага у музеї мистецтва Метрополітен в Нью-Йорку, США, 6 травня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/JUSTIN LANE

Поки одна половина інтернету готується «штурмувати» секретну американську військову базу 51, де нібито утримують прибульців, російський сегмент налетів у коментарі інстаграм-дописів Леді Гаги. Причина проста: за інформацією таблоїдів, співачка почала зустрічатися із актором Бредлі Купером, з яким зіграла в номінованому на «Оскар» фільмі «Народження зірки». До того Купер зустрічався із російською супермоделлю Іриною Шейк. Саме через їхнє розлучення користувачі Інстаграму накинулися на дописи Леді Гаги.

«Розлучниця» — спочатку писали вони, але потім у коментарях почали говорити про погоду, політику, продавати речі, пропонували Леді Газі забрати Путіна, бо він холостяк, ділитися кулінарними рецептами. Зараз під останнім дописом співачки — більше 200 тисяч коментарів, більшість — російською. В коментарях не тільки звичайні люди, а й російські селебрітіз.

Леді Гага та актор Бредлі Купер на червоній доріжці Венеційського кінофестивалю, Італія, 31 серпня 2018 року
Фото:

EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Для того, щоб вам було не тільки цікаво читати ці коменти, а й корисно, Громадське кілька годин вишукувало там найкращі рецепти страв до святкового і не тільки столу.

Аби щось приготувати, потрібно спочатку виростити. @ruslanallinclusive чітко пояснює, як треба висаджувати огірки. Як тільки насіння проросте, можна висаджувати в землю. Однак треба дотримуватися чіткої відстані між паростками.

@aisha_ken розповідає, як приготувати лапшу з яловичиною. Тут дуже уважно треба працювати із м’ясом:

Якщо ви звикли їсти щавель тільки в зеленому борщі, то @lady_ashatan дає класний рецепт солодкого пирога зі щавлем.

В коментарях не тільки росіяни. Дехто писав, що так українці і росіяни помиряться, а дехто вимагав повернути Крим. @yer_kz написав рецепт приготування традиційної казахської страви — куирдак.

Монгольську кухню на сторінці Леді Гаги представляє суп хуйцаа. Він схожий на більш звичну для нашої кухні солянку.

Найкращим напоєм для такого столу стане квас за бабусиним рецептом від @sofiparadis. Але будьте обережні — квас може «втікати».

Поки ми шукали рецепти, кількість коментарів збільшилася ще на 18 тисяч. Судячи з коментарів, інстаграмери зупинятися не збираються.

Поділитись: